Zapraszamy studentów na wykład pt. "Po nitce do kłębka, czyli o szukaniu śladów na miejscu przestępstwa", który wygłosi dr Joanna Stojer-Polańska z Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Wykład odbędzie się zdalnie a jego emisja rozpocznie się w sobotę 5 grudnia, o godz. 11.00

Rok akademicki 2020/2021

Lista zajęć
Rada Naukowa

O naszym uniwersytecie

Interdyscyplinarne wykłady naukowe dla dzieci w wieku 6-12 lat. Od 2008 roku mali studenci rozwijają swoje pasje i poszerzają zainteresowania poprzez kontakt z wykładowcami akademickimi i popularyzatorami nauki z kraju i zagranicy. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty przed południem w PCKU w Chrzanowie ul. F. Focha 3. Organizatorem jest Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci z Trzebini.

→ Przeczytaj więcej

Fundacja Małopolski
Uniwersytet dla Dzieci

Aktualności